Zespół

Nasz zespół to profesjonaliści. Odwiedź nas w salonach MineWine.pl, a zarekomendujemy Ci dokładnie takie wino, jakiego potrzebujesz.

Galeria

Na naszym kanale na YouTube znajdziecie krótkie filmy, w których Sławek i Łukasz poruszają kilka popularnych zagadnień dotyczących wina. Dowiecie się miedzy innymi tego, skąd w winie biorą się siarczyny, dlaczego zamiast korka coraz częściej stosuje się zakrętkę oraz w jakich kieliszkach podawać wino.

WIELKIE OTWARCIE!

Szanowni Państwo, z dumą i ogromną radością pragnę zaprosić Państwa do nowego salonu win i winebaru MineWine. Salon Win i WineBar MineWine.pl to wyjątkowy adres na mapie Poznania, w którym mogą Państwo nie tylko zakupić wino z naszej selekcji, ale także cieszyć się nim w przytulnym wnętrzu naszego winebaru. Profesjonalna obsługa zapewni najlepszy serwis, a oprócz win w naszej ofercie znajdą Państwo także napoje, herbaty, aromatyczne kawy oraz świeżo przyrządzone, różnorodne tapasy. Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli będę mógł spotkać się z Państwem podczas oficjalnego otwarcia tego miejsca, by razem świętować nowy rozdział w historii MineWine. Sławek Komiński wraz z Zespołem MineWine

Korki z wina

Czy potrafisz powiedzieć, jakie wino lubisz? To świetnie! A potrafisz sprecyzować dlaczego właśnie to, a nie inne? Jeśli pragniesz pogłębić swoją wiedzę o winie, zapraszamy na "Korki z Wina" z WineWine.pl!

MineWine Adventure Club

Zostań członkiem MineWine Adventure Club! Otrzymasz od nas kartę, która upoważni Cię do darmowego uczestnictwa w degustacjach organizowanych przez MineWine.pl. Każde wino znajdujące się na naszych regałach kupisz taniej, a o wszelkich ofertach specjalnych dowiesz się jako pierwszy.

Kontakt

Interesuje Cię wino z naszej oferty?
Zadzwoń pod numer:
+48 604 623 303, +48 668 046 714
i zapytaj o jego dostępność

moja przygoda

z winem

Interesuje Cię wino z naszej oferty?
Zadzwoń pod numer:
+48 604 623 303, +48 668 046 714
i zapytaj o jego dostępność