moja przygoda

z winem
Sławek Komiński
Właściciel i twórca MineWine.pl. Wielki miłośnik wina już od lat pielęgnujący swą pasję. Uczestnik niezliczonej ilości degustacji oraz kursów związanych z szeroko pojętą tematyką winiarską. Do cna oddany niemieckim rieslingom i winom ze słonecznej Katalonii, do której, niczym do Raju, powraca przy każdej okazji.
Łukasz Wojciechowski
Dyrektor zarządzający MineWine.pl. Swą przygodę z winem rozpoczął w roku 1997. Organizator licznych degustacji i szkoleń z zakresu wiedzy o winie. Od niedawna na nowo zafascynowany cudownymi czerwieniami z pięknego Douro. Pośród bieli "czci" pinot gris i surowe chardonnay z Chablis.
Salon Win w Centrum Handlowym ETC
Salon Win MineWine.pl zlokalizowany w swarzędzkim Centrum Handlowym ETC był pierwszym krokiem naszego zespołu na winiarskim rynku. Stał się miejscem, w którym w miłej atmosferze można nabyć butelkę wina w naprawdę atrakcyjnej cenie. Nasz salon w Swarzędzu to także miejsce organizacji różnorakich eventów degustacyjnych oraz kameralnych spotkań szkoleniowych.
Arkadiusz Komiński
Menedżer Salonu MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu. Od wielu lat zajmujący się sprzedażą i obsługą klienta. Z pasją realizuje misję krzewienia kultury winiarskiej wśród mieszkańców Swarzędza i okolic. Wielki miłośnik win włoskich, szczególnie pochodzących z południowej części tego pieknego kraju.
Salon Win w Centrum Handlowo-Rozrywkowym "Poznań-Plaza"
To najnowszy salon pod banderą MineWine.pl. Otwarty w środę, 11.06.2014. Zlokalizowany na poziomie 0, przy głównym wyjściu/wejściu na parking samochodowy. Na co dzień spotkacie tutaj Kasię i Kamila, którzy chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i zaoferują pomoc przy doborze wina.
Katarzyna Józefiak
Doradca Klienta MineWine.pl w salonie w Centrum Handlowo-Rozrywkowym "Poznań-PLAZA". Pasję do wina odkryła kilka lat temu. Wiedzę o nim usystematyzowała kończąc kurs sommelierski oraz pracując z winem w środowisku restauracyjnym, zdobyła również międzynarodowy certyfikat WSET (Wine & Spirit Education Trust) na poziomie 3 (advanced). Czas wolny najchętniej spędza na organizowanych w Polsce degustacjach win, nieustannie podnosząc swoje winiarskie kwalifikacje. Kasia jest także zapaloną blogerką i autorką: www.korek-od-wina.pl